Aktualności
Wiosenna sałatka podczas zajęć kulinarnych
W ramach zajęć kulinarnych Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej „Nasz Dom” w Mojęcicach przygotowali pyszną wiosenną sałatkę. Podczas wspólnej pracy uczestnicy kroili, mieszali i komponowali składniki, tworząc zdrowe oraz kolorowe danie.
Zajęcia były okazją do rozwijania umiejętności kulinarnych, ćwiczenia samodzielności oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze. Efektem wspólnej pracy była smaczna sałatka, która wszystkim bardzo smakowała.
Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i gratulujemy kulinarnego sukcesu!